+420 602 421 390

NOVINKA! DÁRKOVÁ KAZETA Č. 3

V dárkovém balení je zabaleno: Uzená mořská sůl v mlýnku 110g, Staroslovanská medovina tmavá 0,18 l, Čokoládové kolečko "Krásné Vánoce" 18g (mléčná 51%/hořká 75%), Gurmán paštika s husími játry a sečuánským pepřem 160g (ve skle)
Kód: DK - hnědá č. 3
528,00 Kč s DPH

Pokud si přejete mléčnou 51% nebo hořkou 75% čokoládu, uveďte to prosím do poznámky.
V případě, že nebude uvedeno, bude čokoláda vybraná náhodně.

Dárková krabička - materiál: 4-vrstvá mikrolepenka,  jemně vroubkovaná.
Rozměry: 235x245x 85 mm (š x d x v).

Uzená mořská sůl v mlýnku 110g
Gourmet hrubá mořská sůl z Messolonghi v mlýnku, uzená 140 hodin na bukovém dřevě. Bez umělých uzených příchutí!
Gourmet uzená mořská sůl se hodí především na steaky a maso, do grilované zeleniny, na brambory, do polévek a dalších pokrmů, kde je žádoucí uzená chuť.
"OBYČEJNÉ" BRAMBORY: Brambory si uvaříte, jak jste zvyklí. Vyjímečně místo obyčejné soli použíjte tuto mořskou uzenou sůl a sami poznáte, jak se vám chuť obyčejných brambor dostane do úlně jiné dimenze.
PEČENÉ BRAMBORY: mladé brambory uvařené ve slupce nakrájejte na měsíčky, posolte touto uzenou solí a dopečte v troubě.
RAJČÁTKA: Na jemno nakrájíme rajčátka, česnek a chilli. Promícháme a poté přidáme uzenou mořskou sůl a šťávu z limetky. Můžeme podávat s opečeným tmavým chlebem. Úžasná mňamka vhodná na svačinu či lehkou večeři.
Složení: uzená mořská sůl z Messolonghi.
Země původu: Řecko.

Staroslovanská  medovina tmavá 0,18 l
Čistá přírodní medovina vyrobená podle originální receptury z medovicového lesního medu.
Tato medovina je delikatesou určenou pro labužníky, kteří znají a umí ocenit výjimečnost chuti a vůně medovicového medu prokvašeného do medoviny.
Složení: med lesní tmavý, voda, není dolihovaná. Obsahuje siřičitany. Stabilizováno E202.
Obsah alkoholu: 13,5%
1 l medoviny = 30 % lesního tmavého medu

Čokoládové kolečko "Krásné Vánoce" 18g
Vánoční čokoládové kolečko s reliéfem vloček v perleťovém obalu. Rozměr krabičky: 80 x 80 mm
Mléčná čokoláda 51% - Složení: Kakaové boby, kakaová hmota, kakaové máslo, panela, sušené mléko. Obsah kakaové sušiny nejméně 51%. Mléčná čokoláda jemné chuti s  příjemně sladkým podtónem a výraznou čokoládovou vůní. Tato mléčná čokoláda je zajímavá vyšším kakaovým podílem, než je běžné u mléčných čokolád, přesto si zachovává jemnou chuť s opojnou vůní. Tajemství jemnosti spočívá ve způsobu zpracování a vyvážené kombinaci sušeného mléka, panely a kakaového másla.
Hořká čokoláda 75%
Složení: Kakaové boby, kakaová hmota, kakaové máslo, panela. Obsah kakaové sušiny nejméně 75%.
Hořká čokoláda 75% je čokoláda velmi jemné chuti s příjemně hořkým podtónem, přestože je kakaový podíl 75%. Jemná chuť je dána dlouhodobým procesem hnětení v melangéru a přidaným kakaovým máslem, které čokoládě navíc dodává i  čoko“ vůni. Čokoláda je slazena panelou, která doladí konečnou lahodnou sladkou chuť. Neobsahuje lecitin ani konzervanty! Neobsahuje lepek!
Vyrobeno v ČR. Čokoládám byl udělen certifikát "ČESKÝ VÝROBEK" a "Haná regionální produkt" a VÝROBEK OK (olomouckého kraje).

Gurmán paštika s husími játry a sečuánským pepřem 160g (ve skle)
Neobvyklá kombinace koření, bylinek a brandy společně s husími játry vytváří paštiku v jemných exotických tónech. Paštika má jemnou chuť. Naší snahou je, co nejvíce podtrhnout chuť samotných husích jater. Právě díky sečuánskému pepři, který se velice dobře kombinuje s drůbeží, se nám to daří. Přesvědčte se. Paštika neobsahuje žádný lepek, takže je vhodná pro celiaky.
Složení: vepřové sádlo (CZ), husí játra min. 30 %, vepřové maso (CZ), jedlá sůl, přírodní vláknina, sečuánský pepř min. 0,5 %, brandy, směs koření.