Dárková sada SET 7
- Sleva 20%
Dárková sada SET 7
Detailní popis Dárková sada SET 7
Obsahuje:
Šampón na barvené a poškozené vlasy granátové jablko & hroznové víno 300 ml
Kondicionér pro všechny typy vlasů pšenice & med 300 ml
Maska na vlasy granátové jablko & vavřín 250 ml
Šampón na barvené a poškozené vlasy granátové jablko & hroznové víno
Šampón s extra panenským olivovým olejem Kalamata. Vhodný pro barvené a poškozené vlasy. Granátové jablko chrání intenzitu barvy a hroznové víno posiluje přirozenou obranyschopnost vlasů. Obohacen o aloe, hedvábí, provitamín B5 a speciální faktor pro ochranu barvy. Vlasům dodává čistotu, hydrataci, objem a lesk. Pro každodenní použití. 300 ml.
Kondicionér pro všechny typy vlasů pšenice & med
Kondicionér s extra panenským olivovým olejem Kalamata. Pšenice a med, aloe a provitamín B5, to vše obohaceno o hedvábí posiluje a hloubkově vyživuje vlasy. Usnadňuje rozčesávání a snižuje statickou elektřinu. Vhodný pro všechny typy vlasů. 300 ml.
Maska na vlasy granátové jablko & vavřín
Maska na vlasy s extra panenským olivovým olejem Kalamata. Extrakty z granátového jablka a vavřínový olej, pšeničné proteiny a med, aloe a vitamín E zaručí hlubokou hydrataci, výživu, ochranu, osvěžení a regeneraci vlasů. Vlasy budou pružné, lesklé a budou mít ochranu před roztřepenými konečky vlasů. 250 ml.
Bez parabenů. Dermatologicky testováno. Netestováno na zvířatech.
Vyrobeno v Řecku.
- EAN: 5202409010979
- Kategorie: Dárkové sety
- Další kategorie: Messinian Spa kosmetika
- Další kategorie: Dárkové sety
Vybírejte z podobných produktů
Rychlé dodání
Garance kvality
Sortiment skladem
Na trhu již 30 let
SCHELLEX, spol. s r. o.
Staré Jesenčany 143 (mapa)
530 02 Staré Jesenčany
Česká republika
O nakupování
Co byjste měli vědět