+420 602 421 390

Vánoční čajová svíčka

Vánoční čajová svíčka ze 100% včelího vosku. Cena je uvedena za 1 ks. V případě zájmu o konkrétní vánoční motiv napište poznámku do objednávky. Pokud nezvolíte variantu, bude svíčka náhodně vybraná.
Kód: ČAJ.SVÍČKA
22,00 Kč s DPH

Na svíčkách jsou krásné vánoční motivy.

Nabízíme varianty:
- hvězda "klasická"
- kometa
- zvonečky
- hvězda "ozdobná"

Svíčky Vám mohou časem zešednout a na povrchu se může objevit povlak, tzv. včelí květ. To je známka pravosti vosku. Svíčku stačí otřít či zlehka zahřát
a tím odstraníte matnost. U svíček se kolem knotu často objevuje prasklina, toto je známka pravosti vosku. Vosk lze např. fénem na povrchu trochu rozehřát 
a prasklina zmizí.

Včelí vosk se používá při apiterapii, proto hoření čajové svíčky z pravého včelího vosku je jen zdraví prospěšné. Včelí vosk má blahodárné účinky pro lidský organismus, příznivě působí např. na horní cesty dýchací. Včelí vosk provoní Váš byt a při hoření nevznikají a neunikají toxické zplodiny jako u jiných svíček.
Včelí vosk se využívá i při apiterapii.

Pokud jste vyznavači přírodního životního stylu, neměly by u Vás na Vánoce čajové svíčky z pravého včelího vosku chybět :-).

Čajové svíčky ze včelího vosku vydrží hořet cca 4 hodiny a více. Barva vosku se může lišit. Vosk není barvený.

Upozornění: Nikdy nenechávejte svíčku hořet bez dozoru. Jestliže zapalujete více svíček najednou, nechte mezi jimi dostatečný rozestup.
Neumísťujte svíčky do průvanu. Svíčky chraňte před dětmi a domácími mazlíčky. Svíčku umístěte na ohnivzdornou podložku a odstraňte z blízkosti hořlavé látky. Pokud do svíčky spadnou nějaké hořlavé nečistoty, odstraňte je. Pokud svíčka hoří příliš vysokým plamenem, zhasněte jí a zkraťte knot.
Kalíšku se nedotýkejte v době hoření a bezprostředně po dohoření svíčky, hrozí popálení.