Medové produkty HONEYFIC® 

PRODUKTY HONEYFIC® A NAŠE FILOSOFIE
Co mají naše výrobky společného? Především respekt. K Přírodě, k lidskému zdraví, ke komplexnímu mechanismu lidského těla, které je tím nejzázračnějším výtvorem v nám známém Vesmíru. Nesnažíme se Přírodu přechytračit, ale pochopit její zákonitosti a využít to nejlepší, co nám nabízí, abychom zkvalitnili lidský život.

Milujeme poctivý přírodní med a věříme síle bylin. Ověřili jsme si, že vhodná kombinace obojího má nesmírně blahodárný přínos. Důvěřujeme tradičním ověřeným bylinným receptům a postupům, které prokazují svůj účinek již po staletí. Složení našich bylinných medových kaší je zcela přírodní, bez jakýchkoli chemických přísad. Jejich síla je daná optimální kombinací známých účinků bylin, které jsou spojením s medem ještě dále kultivovány a chuťově vylepšeny.

Všechny naše produkty jsou s láskou a pečlivostí vyráběny v srdci Evropy, v České republice, a respektují přísná kvalitativní kritéria Evropské unie.

Jsme rádi a vděční za to, že se koupí našich produktů připojujete k celosvětové rodině HONEYFIC®. Věříme, že tento výrobek splní, a dokonce předčí vaše očekávání.

A to je naše radost.

HONEYFIC

Rychlé dodání

Garance kvality

Většina zboží skladem

Na trhu 32 let

SCHELLEX, spol. s r. o.

Staré Jesenčany 143 (mapa)
530 02 Staré Jesenčany
Česká republika

+420 602 421 390

Jsme na sociálních sítích


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: