Pro firmy

Věříme, že Vás osloví kvalita, výjimečnost a originalita nabízených produktů. Ceníme si toho, co máme v nabídce a proto pečlivě vybíráme naše obchodní partnery. Za každým nabízeným výrobkem je příběh lidí, kteří ho vytvořili s láskou a péčí. Jsme rádi, že i naše firma přispívá k tomu, aby s osobním přístupem vytvořený dárek mohl udělat radost Vašim obchodním partnerům, spolupracovníkům, zaměstnancům...

SCHELLEX NABÍDKA PRO R. 2022

Velkoobchodní ceník zašleme na požádání včetně dodacích a platebních podmínek.

Zboží dodáváme přes dopravní službu EXPRES VAN s. r. o.

OSOBNÍ ODBĚR ve Starých Jesenčanech je možný POUZE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ!

Firma SCHELLEX, spol. s r. o. nyní nabízí také dárkový sortiment, ale historicky začínala s prodejem hliníkových žebříků a pojízdného lešení. Díky spolupráci s německou firmou HYMER - Leichtmetalbau GmbH & Co. KG jsme schopni zajistit jejich produkty i nadále.

PRO STAVEBNÍ FIRMY - potřebujete kvalitní žebříky nebo pojízdná lešení? Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou na info@schellex.cz. Rádi Vám zhotovíme konkrétní nabídku produktů německé firmy HYMER - Leichtmetalbau GmbH & Co. KG, s kterou spolupracujeme mnoho let.

PRO HASIČE - můžeme dodat 4-dílné požární výsuvné žebříky schválené pro 3 OSOBY s izolovanými příčkami.

Sháníte jiný sortiment než který nabízíme na našich stránkách? Nevadí, SCHELLEX, spol. s r. o. je obchodní firma, která je na trhu více jak 32 let a máme kontakty na obchodní partnery nejen v ČR, ale i v zahraničí. Neváhejte nás kontaktovat s poptávkou na tel.: +420 602 421 390 nebo na e-mailu info@schellex.cz .

Rychlé dodání

Garance kvality

Většina zboží skladem

Na trhu 32 let

SCHELLEX, spol. s r. o.

Staré Jesenčany 143 (mapa)
530 02 Staré Jesenčany
Česká republika

+420 602 421 390

Jsme na sociálních sítích


Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: